Proč Lindab?

Existuje mnoho důvodů, proč se rozhodnout pro Lindab.
Zde jsou ty zásadní.

 

Lindab je značka vysoce kvalitních stavebních komponentů ze švédského ocelového plechu, vyvíjených špičkovými švédskými odborníky a designéry. Nejen kvalita a funkčnost, ale právě i design a variabilita systémů jsou důležitými parametry Lindab staveb.

 

Tradice a švédská kvalita

Již více než 60 let vyrábíme a prodáváme kvalitní ocelové komponenty pro stavebnictví. Jsme jedním z největších světových designérů a  výrobců kovových profilů pro stavební účely z tenkostěnné oceli, konstrukčních a vzduchotechnických systémů. Poskytujeme komplexní systémová řešení staveb pro široké spektrum požadavků.

 

 

Záruka Lindab

 

Individuální přístup, kvalitní servis a technická podpora ve všech fázích projektu, technické know–how a XXX realizovaných projektů v ČR.

Značka Lindab je pro Vás synomem spolehlivosti a seriózního přístupu.

solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.