hotlinePo - Pá 7:30 - 16:00

+420 724 862 814

Proč Lindab?

Existuje mnoho důvodů, proč se rozhodnout pro Lindab.
Zde jsou ty zásadní.

 

Lindab je značka vysoce kvalitních stavebních komponentů ze švédského ocelového plechu, vyvíjených špičkovými švédskými odborníky a designéry. Nejen kvalita a funkčnost, ale právě i design a variabilita systémů jsou důležitými parametry Lindab staveb.

 

Tradice a švédská kvalita

Již více než 60 let vyrábíme a prodáváme kvalitní ocelové komponenty pro stavebnictví. Jsme jedním z největších světových designérů a  výrobců kovových profilů pro stavební účely z tenkostěnné oceli, konstrukčních a vzduchotechnických systémů. Poskytujeme komplexní systémová řešení staveb pro široké spektrum požadavků.

 

 

Záruka Lindab

 

Individuální přístup, kvalitní servis a technická podpora ve všech fázích projektu, technické know–how a XXX realizovaných projektů v ČR.

Značka Lindab je pro Vás synomem spolehlivosti a seriózního přístupu.

solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.