Lindab SBS - malé typové haly

Garáže, dílny, malé sklady a prodejny

Malé typové montované haly s rámovou konstrukcí z pozinkovaných ocelových profilů a rychlým dodáním jsou ideálním řešením stavebního záměru drobného řemeslníka nebo vznikající firmy, kteří potřebují rychle a s nízkými náklady postavit dílnu, sklad, kanceláře nebo prodejnu a vzorkovnu svých výrobků. Rozsah zastavěné plochy mezi 18 až 1500 m2 dovoluje tento systém použít i pro výstavbu garáží nejrůznějších dopravních prostředků (včetně traktorů a malých letadel), skladů a stájí i dalších zemědělských budov.

Technologie výstavby z tenkostěnných ocelových skeletů se dá s výhodou aplikovat pro výstavbu malých a středních administrativních objektů a prodejen. Jednou z hlavních výhod v takovém případě je možnost velmi rychlého řešení projektu – 4 týdny na technickou přípravu a 12 až 15 týdnů na kompletní realizaci. Variabilita dispozičního řešení s malou tloušťkou nosných stěn umožňuje vyhovět požadavkům investorů na prostor a funkčnost budovy. Lehké ske-letové stavby umožňují použít celou řadu fasádních systémů – od klasických kontaktních fasád s omítkou po provětrávané fasády na bázi fasádních kazet, trapézových plechů, obkladů z minerálních, cementotřískových a dalších panelů.

 •  

  Hlavní výhody Lindab SBS

  • široké oblasti použití (průmysl, zemědělství, služby)
  • lehká stavba: unikátní a efektivní, přesně v souladu s konkrétními potřebami
  • velký rozsah rozměrů (rozpon až 18 m, výška až 6 m, ideální užitná plocha do 1500 m2)
  • jednoduchý klasický vzhled s možností individuálního rozmístění a velikostí otvorů, volby typu, profilace a barevného řešení střešního a obvodového pláště
  • nízká hmotnost – ekonomická přeprava, rychlá montáž
  • ekonomická stavba – vynikající poměr mezi cenou a užitnou hodnotou.

Reference