hotlinePo - Pá 7:30 - 16:00

+420 724 862 814

Trapézové plechy pro opláštění budov

 

Nový kabát staším budovám.
Moderní design.
Kvalitní materiály.
100% funkčnost.

Pro stavbu jakéhokoli druhu najdeme optimální systém opláštění. Stojíte před rekonstrukcí původní budovy se starou fasádou a chcete ji dát nový kabát, nebo stavíte zbrusu nový objekt nejmodernějšího vzhledu, kombinujete různé materiály, profily, barvy. 

Pomůžeme Vám najít řešení...

 

 

Opláštění trapézovým plechem

 

Využívá se především u průmyslových a zemedělských objektů, velmi dobře se ale uplatní i u moderních staveb s komerčním, administrativním nebo obytným účelem. Vhodnou volbou profilu a barvy a odpovídající povrchové úptavy lze vytvořit velmi atraktivní architektonické dílo. 

Sendvičové panely

Moderní způsob života, ekonomické i ekologické trendy jsou ukazatele, které ovlivňují stavebnictví jako takové i preferovaný stavební materiál v dané době. Nové stavební trendy stále více nahrávají tomu, aby se sendvičové panely staly hitem 21. století.

Moderní, krásná a praktická

Původně střešní krytina Lindab SRP Click stále častěji nachází uplatnění také při opláštění stěn. Především u moderních obytných staveb podtrhuje moderní ráz budovy, kompaktnost hmoty a navíc je velmi praktická. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Sortiment povrchových úprav a barevných odstínů pak dává nekonečné možnosti ztvárnění originálního architektonického záměru.

 

Rychlé a elegantní řešení pro rekonstrukce starých fasád

Zajímavé a estetické, neotřelé a flexibilní řešení pro rekonstrukce fasád starých objektů. Ideální například pro rekonstrukce starších provětrávaných fasád, např. fasád z boletických panelů. Moderní provětrávané fasády na roštech Lindab dovolují začlenit staré budovy do nového prostředí a povýšit jejich vlastnosti na současnou požadovanou úroveň.