Politika kvality Lindab.

Zásady našeho přístupu ke kvalitě a životnímu prostředí

Jako mezinárodní koncern jsme na trhu přes 60 let. Prestiž a renomé si Lindab vydobyl díky své firemní filozofii, založené na souladu s platnou legislativou, neustálém zlepšování kvality a na respektu k životnímu prostředí podle norem ISO 9001 a ISO 14001. V přístupu ke klientům a obchodním partnerům se řídíme firemními zásadami politiky kvality a životního prostředí, které jsou pro všechny naše zaměstnance závazné. A to jak v divizích Stavební komponenty, tak i Ventilace. V České republice, v mateřském Švédsku - všude, kde působíme. Efektivitu našeho systému řízení kvality a životního prostředí chceme stále zlepšovat. Proto jej pravidelně hodnotíme, přičemž využíváme nejen analýzy dat a audity, ale také preventivní opatření.

Zákazník a kvalita na prvním místě

Motorem všeho, co děláme, jsou potřeby a požadavky našich zákazníků. Proto jsme již několik desetiletí průkopníky nových řešení. Naše produkty a služby neustále inovujeme s cílem zvyšovat jejich kvalitu. Za ni odpovídá každý náš zaměstnanec svými každodenními výkony.

 

Vstřícně a otevřeně komunikujeme nejen se zákazníky, ale také uvnitř Lindabu. To se samozřejmě týká i našeho přístupu k dalším zainteresovaným stranám včetně obchodních partnerů a klíčových dodavatelů. Dlouhodobá, důvěryhodná a spolehlivá spolupráce s nimi je pro nás naprosto zásadní.

Respekt ke zdraví a životnímu prostředí

Při všech činnostech, a především těch výrobních, klademe velký důraz na prevenci. Naším cílem je totiž snížit riziko pracovních úrazů na co nejnižší míru a zajistit bezpečný pohyb zákazníků a obchodních partnerů v prostorách Lindabu. Řídíme se zodpovědným přístupem k ochraně životního prostředí: znamená to neustálou snahu o optimalizaci a efektivní využívání všech používaných zdrojů. To vše je pak vidět na našich produktech a službách.

 

 

solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.