hotlinePo - Pá 7:30 - 16:00

+420 724 862 814

Vaznice a paždíky

technologie lehkých staveb

Lindab Vám nabízí široký výběr tenkostěnných profilů, které jsou vhodné pro výstavbu různých typů nosných nebo sekundárních konstrukcí pro průmyslové a rezidenční využití. V rámci nabídky tenkostěnných ocelových profilů si můžete vybrat alternativu nejvhodnější pro vaše potřeby, a to v závislosti na požadované délky rozpětí a zatížení.

Tenkostěnné ocelové profily Lindab se využívají zejména při realizaci sekundárních konstrukcí, montovaných konstrukcí budov a hal, při výrobě výměny pro světlíky, okna, brány nebo při výrobě věznic a vazníků.

 

Kvalitní ocel je základem dobrého produktu

 

Základním prvkem tenkostěnných profilů je kvalitní švédská ocel, která je spolehlivá ve všech směrech.

Tenkostěnné ocelové profily Z / C / U jsou konstrukčními prvky a proto jednou z jejich nejdůležitějších materiálových vlastností je mez kluzu oceli. Profily Z / C / U jsou válcované za studena a vyráběné výhradně z konstrukční oceli jakosti S350GD.

Bez jakýchkoli změn odolávají náročným klimatickým a povětrnostním vlivům, nakolik je finální produkt chráněn vrstvou zinku minimálně 275 g / m2 po obou stranách, což výslednému produktu poskytuje vynikající antikorozní ochranu. Tenkostěnné profily není nutné ošetřovat ani natírat a přesto si zachovávají všechny své původní materiálové vlastnosti.