Lindab Roof

rekonstrukce plochých střech na šikmé

Řada budov z 20. století se potýká s nevhodně navrženými a chybně provedenými plochými střechami. Nemalé finanční investice do jejich oprav a neustávající údržby situaci řeší jen dočasně.

Lindab vyvinul řešení, jímž je rekonstrukce plochých střech na střechy šikmé. Spojením lehké ocelové konstrukce a trapézových plechů vznikne jednoduchá samonosná nástavba šikmé střechy, která problémy vyřeší přirozenou cestou a jednou pro vždy. Díky své lehké konstrukci lze systém Lindab Roof aplikovat na staré i nové budovy s podélným nebo příčným nosným systémem, panelové, zděné i ocelové a také na dřevostavby.

 

 

Změna vzhledu i charakteru budovy, nový rozměr i tvar

Trvalé odstranění problémů ploché střechy. V půdním prostoru možnost jednoduché dodatečné izolace střešního pláště volně kladenou izolací. 
Systém Lindab Roof váží cca 15 kg/m2, což představuje minimální přitížení, které zvládne téměř každá stávající střecha. 
Výraznou výhodou pro obyvatele rekonstruovaných domů je suchá a poměrně rychlá montáž, která téměř neomezí běžný provoz domu.

Kvalitní ocelové  materiály s  barevnou povrchovou úpravou dodávají domu nový, svěží vzhled po dlouhou dobu životnosti krytin.

solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.