Filosofie Lindab

Filozofií společnosti Lindab je nabízet vysoce kvalitní, cenově dostupné střešní systémy z tenkostěnného ocelového plechu, které díky svým vlastnostem usnadňují výstavbu a zastřešení nejrůznějších typů budov. Základním materiálem pro výrobu střešních krytin Lindab je vysoce kvalitní švédská žárově pozinkovaná ocel, na horní straně opatřena povrchovými úpravami: Classic, Ëlite Mat, Elite, Durafrost.

Centrála divize Profil ve švédském Forslov

 

Rozsáhlá nabídka kompletních systémů

Nabídka střešních systémů od Lindabu je velmi rozsáhlá. Jde o tradiční profilované lehké střešní krytiny imitující pálenou tašku, drážkované (falcované) střešní krytiny, střešní trapézové plechy i systémy pro ploché střechy. Samozřejmou součástí střech od Lindabu je kompletní okapový systém a další příslušenství pro zastřešení – např. bezpečnostní prvky (řešení pro bezpečný pohyb osob na střechách, ochrana střechy proti sněhu). Střešní systémy od Lindabu lze využít prakticky pro všechny typy budov – od průmyslových staveb až po obytné stavby jako jsou např. rodinné vily či bytové domy.


Konstrukční řešení pro individuální projekty

Součástí divize Profil je od samého počátku vedle obchodní oblasti Stavební komponenty také oddělení konstrukčních rešení, které využívá rozsáhlé zkušenosti se zpracováním ocelových plechů v rámci celého koncernu Lindab. Základ podnikání společnosti tvoří jak vývoj, výroba a prodej hotových výrobků, tak poskytování komplexních řešení projektů pod názvem Lindab Stavby včetně dodání projektu a zajištění montáže. Svým partnerům nabízí nejen kvalitní komponenty, ale i stavební systémy, které tyto komponenty využívají. Poskytuje poradenství, navrhuje koncepci a detaily, specifikuje a nacení potřebný materiál. Dále připraví podrobnou montážní dokumentaci, poskytne orientační i autorizované statické posouzení projektu, zaškolí pracovníky pro samotnou montáž, k níž opět poskytne poradenství a odborný dohled. Disponuje také prvotřídním distribučním systémem díky velkým skladovým zásobám a široké síti prodejců a montážníků.

Koncern Lindab disponuje vlastním vývojovým centrem, díky němuž může dodávat na trh inovované střešní systémy zaměřující se především na ještě vyšší kvalitu, snadnější montáž a údržbu i na náročnější požadavky na ochranu životního prostředí.                                                         

 

 

 

solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.