Jaké jsou Lindab Stavby?

EKONOMICKÉ.   EKOLOGICKÉ.   NÍZKOENERGETICKÉ.

 

Lindab stavby jsou komplexním řešením pro široké spektrum stavebních požadavků. Svým zákazníkům a partnerům nabízí nejen kvalitní komponenty, ale i stavební systémy, které tyto komponenty využívají, včetně dodání projektu a zajištění montáže. Poskytuje poradenství, navrhuje koncepci a detaily, specifikuje a naceňuje potřebný materiál. Dále připraví podrobnou montážní dokumentaci, poskytne orientační i autorizované statické posouzení projektu, zaškolí pracovníky pro samotnou montáž, k níž opět poskytne poradenství a odborný dohled. Disponuje také prvotřídním distribučním systémem díky velkým skladovým zásobám a široké síti prodejců a montážních firem. 

 

Variabilita, nízká hmotnost a široké možnosti využití

od průmyslových staveb až po obytné stavby zahrnující např. rodinné a bytové domy, komerční budovy, stavby občanské vybavenosti  aj.

Rychlost výstavby

díky tomu, že se jedná o tzv.„suchý proces“ bez použití vody, která je běžná např. při zdění

Úspory energií

zkoenergetické a pasivní stavby, součinitel prostupu tepla stěnou 0,15 až 0,2 W/m2K je splněn ve standardu u každé stavby

Servis jako standard

Lindab v rámci produktu Lindab Stavby poskytuje dokonalou technickou podporu projektového manažera po celou dobu realizace.

Stavebnicový systém

Výroba na míru nejen šetří náklady, ale vzhledem k minimu odpadu je i velmi ekologická.

Ekologický přístup

ocel jako recyklovatelný materiál, který je ekologický a tím vstřícný k životnímu prostředí.

Zázemí a renomé značky Lindab

přední světové společnosti s více než 60letou tradicí, know-how a vlastním vývojem.

solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.