Lindab Contruline

Kontrukce pro stavby rodinných domů

Lehká ocelová skeletová konstrukce je ideální pro výstavbu rodinných i bytových domů: od přízemních, dvou až třípodlažních a podkrovních rodinných domů přes dvojdomky až po řadové domy.

Jako alternativa k dřevostavbám, ale se zajištěním trvanlivějšího a odolnějšího nosného skeletu, zachovává všechny výhody montovaných staveb:

 • lehká konstrukce s možností založení na betonovou desku, železobetonovou rámovou konstrukci nebo zemní vruty větší užitná plocha při stejné zastavěné ploše než u klasických zdících materiál
 • velmi rychlá realizace v řádu několika týdnů do nastěhování
 • velmi nízká energetická náročnost díky inovativní technologii nosné konstrukce
 • vysoké izolační schopnosti skladeb stěn a střech již v základním řešení
 • velmi vysoký komfort bydlení ve spojení s nízkými provozními náklady díky možnosti použití řízeného větrání s rekuperací, solárních a fotovoltaických panelů, vše při srovnatelných nákladech jako na výstavbu mnohem méně komfortních objektů
 • jednoduché a dobře fungující řešení, dané mj. i dohledem společnosti Lindab nad celým průběhem stavebního procesu

 

 

 •  

  Systém lehkých skeletových staveb vychází z použití nejmodernějších, ale přitom jednoduchých materiálů a produktů. Díky svému jedinečnému složení tak dovoluje výstavbu objektů, na které jsou kladeny zvlášť vysoké nároky: školy, školky, lékařské kliniky, bydlení pro seniory, hotely, penziony apod. Kombinace rychlosti realizace, kvalitních materiálů a efektivní ekonomiky výstavby umožňuje postavit objekty ve vysokém užitném standardu za standardních nákladů. Samo-zřejmostí jsou nízkoenergetické nebo dokonce pasivní parametry stavby, výhodou pak větší užitná plocha při stejné zastavěné ploše ve srovnání s klasickou výstavbou.

   

   

Reference