Garáže Dobříš

Rodinné dvoupodlažní domy s garážemi. Garáže jsou zděné, šikmo zapuštěné do hmot rodinných domů. Na zdivu je ukotven dřevěný vodorovný rošt a na něj uchycena fasáda z trapézových plechů Lindab LTP 35 v povrchové úpravě Elite MAT a barvě RAL7016 břidlicově šedá. Vše doplněno klempířskými prvky – okapnicemi, nárožím, oplechováním ke zdi, oplechováním oken, dveří garážových vrat a atik. Do spodních vln trapézových plechů jsou na závěr nepravidelně ukotveny svislé dřevěné lišty, které dodávaní fasádě netradiční a moderní vzhled. Celkem se jedná o 13 domů.Použitý materiál: Trapézové plechy Lindab LTP35 / LVP35 / Dn v povrchové úpravě Elite MAT, barva RAL7016 BRSE
Místo realizace: Dobříš, projekt Za Větrníkem http://www.zavetrnikem.cz/
Realizační firma: Klempířství Hrabák

 

 


solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.