Show room a prodejna Vinařice

Nedávno dokončená novostavba vzorkovny společnosti Dachdecker ve Vinařicích u Kladna. V další etapě bude probíhat přístavba a rekonstrukce sousedící stávající skladové haly a úprava venkovních ploch areálu. Společnost Lindab byla oslovena, aby pro objekt zajistila návrh nosné konstrukce jako samonosné stavby z tenkostěnných ocelových profilů LindabConstruline, jako alternativu k původně navrženému skeletu rámové konstrukce z válcovaných profilů. Touto změnou se podařilo snížit nabídkovou cenu nosného skeletu téměř o 20%.

Použitý materiál: konstrukční systém Lindab Construline, profily Lindab C, HRY/HSKY, střešní krytina Lindab SRP Click, okapový systém Lindab Rainline, Lindab Solar Roof
Místo realizace: Vinařice u Kladna
Projektant: Origon spol. s r.o. - Ing.Arch. David Belko
Realizace: Dachdecker spol. s r.o.
Termín realizace: 6-12/2019


solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.