Rekonstrukce domu kultury v Modlanech na Teplicku

 

Nedávno se dokončila krásná rekonstrukce, a to po dlouhých debatách ohledně osudu budovy bývalého kina s restaurací. Místní obyvatelé odmítli původní plány na demolici a obec se nakonec rozhodla zachránit tuto historickou stavbu nad modlanským kostelem.

Společnost Lindab sehrála klíčovou roli při obnově střechy domu, kde byl použit střešní systém Lindab SRP Click a moderní solární panely Lindab Solar Roof 2.0, které zajistí energetickou soběstačnost budovy. Ve výsledku se podařilo vytvořit multifunkční prostor pro sport, kulturu a společenská setkání občanů v budově s bohatou historií a zdobenou starými štuky.

Bývalý taneční sál se proměnil v moderní místnost vhodnou pro kulturní akce i sportovní aktivity. Součástí renovace je i nová hospoda, která navazuje na tradici vesnického života. V horní části budovy vznikly prostory pro dětí a klubovnu pro spolky, což oživuje společenský život obce.

Více o této rekonstrukci si můžete přečíst ZDE.

Zhlédněte i krásné video z dronu ZDE.

Použitý materiál: krytina: Lindab SPR Click + protihluková vrstva Sound Control, povrchová úprava: Elite MAT, barevné provedení: tmavě šedá (TMSE), 172 ks solárních panelů Lindab SolarRoof 2.0. o výkonu 35,088 kWp, okapový systém Lindab Rainline a bezpečnostní prvky střech z řady Lindab Safety

Místo realizace: Modlany

Rok realizace: 2023-2024

 

 

solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.