hotlinePo - Pá 7:30 - 16:00

+420 724 862 814

Servis, který vás nezklame!

 STUDIE

S navrhováním a dodávkami stavebních komponentů a systémů z oceli máme v Lindabu dlouholeté zkušenosti.

Rádi Vám budeme stabilním partnerem po celou dobu trvání vašeho projektu, od prvních úvah až po finální realizaci.

Poradíme Vám, zda jsou naše systémy pro Váš projekt vhodné, kam a jak je správně použít, aby Vám dlouho a spolehlivě sloužily. Navrhneme ideové řešení, které využívá to nejlepší z našich produktů a systémů a předběžně jej naceníme.

 

PROJEKT

Vašemu projektantovi poskytneme veškeré podklady, potřebné pro správnou implementaci našich systémů do projektu. 

Navrhneme základní technické řešení, provedeme nebo zajistíme statické posouzení, doporučíme vhodné skladby a technické detaily.

Zpracujeme výkazy výměr našich i souvisejících materiálů do rozpočtu. Materiál, pochopitelně, i oceníme.

 

 

 

REALIZACE

Před realizací provedeme obhlídku místa stavby a provedeme kontrolní zaměření nejdůležitějších rozměrů. Vypracujeme podrobné montážní schémata potřebná pro montáž a detailní výkazy našeho materiálu pro výrobu. Zajistíme jeho dodání na stavbu, budeme asistovat při jeho předání. Rádi Vám doporučíme některého z našich osvědčených montážních partnerů, nebo proškolíme novou montážní firmu. Na stavbu budeme pravidelně, nebo na vyžádání, přijíždět, abychom poradili, nebo zkontrolovali, zda montáž probíhá podle montážní dokumentace a montážních postupů Lindab. Pro kolaudaci Vás vybavíme všemi relevantními dokumenty, osvědčeními a certifikáty.

A nakonec se budeme těšit na pěkné referenční fotky Vašeho dokončeného a povedeného projektu!