Servis, který vás nezklame!

 STUDIE

S navrhováním a dodávkami stavebních komponentů a systémů z oceli máme v Lindabu dlouholeté zkušenosti.

Rádi Vám budeme stabilním partnerem po celou dobu trvání vašeho projektu, od prvních úvah až po finální realizaci.

Poradíme Vám, zda jsou naše systémy pro Váš projekt vhodné, kam a jak je správně použít, aby Vám dlouho a spolehlivě sloužily. Navrhneme ideové řešení, které využívá to nejlepší z našich produktů a systémů a předběžně jej naceníme.

 

PROJEKT

Vašemu projektantovi poskytneme veškeré podklady, potřebné pro správnou implementaci našich systémů do projektu. 

Navrhneme základní technické řešení, provedeme nebo zajistíme statické posouzení, doporučíme vhodné skladby a technické detaily.

Zpracujeme výkazy výměr našich i souvisejících materiálů do rozpočtu. Materiál, pochopitelně, i oceníme.

 

 

 

REALIZACE

Před realizací provedeme obhlídku místa stavby a provedeme kontrolní zaměření nejdůležitějších rozměrů. Vypracujeme podrobné montážní schémata potřebná pro montáž a detailní výkazy našeho materiálu pro výrobu. Zajistíme jeho dodání na stavbu, budeme asistovat při jeho předání. Rádi Vám doporučíme některého z našich osvědčených montážních partnerů, nebo proškolíme novou montážní firmu. Na stavbu budeme pravidelně, nebo na vyžádání, přijíždět, abychom poradili, nebo zkontrolovali, zda montáž probíhá podle montážní dokumentace a montážních postupů Lindab. Pro kolaudaci Vás vybavíme všemi relevantními dokumenty, osvědčeními a certifikáty.

A nakonec se budeme těšit na pěkné referenční fotky Vašeho dokončeného a povedeného projektu!

 

 

solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.